ne19112017

Zpět Jste zde: Home Historie Cameron přiznal, že měl akcie v offshoreové firmě svého otce, jehož jméno se objevilo v Panamských dokumentech

Cameron přiznal, že měl akcie v offshoreové firmě svého otce, jehož jméno se objevilo v Panamských dokumentech

15 CAMERONBritský premiér David Cameron přiznal, že spolu s manželkou vlastnil akcie v offshoreové společnosti jeho zesnulého otce. Jeho jméno se objevilo v takzvaných Panamských dokumentech.

    Všechny akcie prý ale prodal již v roce 2010. Před tím tvrdil, že on, jeho manželka ani děti žádné akcie ani majetek ve firmách v daňových rájích v současnosti nevlastní. Se svou ženou Samantou prý vlastnil 5000 akcií v Blairmore Investment Trust a prodal je za 30.000 liber.

   Podle vlastních slov Cameron zaplatil v Británii veškeré daně ze zisku, který z tohoto prodeje společnosti Blairmore Holdings, která patřila jeho otci, měl.  Řekl také, že jeho otec nic špatného neudělal a je na něj hrdý. Očečekává se, že Cameron zveřejní možná již příští týden svá daňová přiznání.

Legie

Foto ČTK

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek