po20112017

V případě, že státy EU nebudou přebírat zadržené migranty, tak ČR je pustí

15 DETENCEV případě, že ostatní státy EU nebudou přebírat zadržené imigranty od ČR zpět,tak Česko tyto cizince propustí z detenčních zařízení. Navíc podmínky v centrech nesmí odporovat lidské důstojnosti. To znamená, že zadržení běženci by měli dostat mimo jinéprávní pomoc, aby se mohli bránit vyhoštění. Tento podnět rady pro lidská práva schválila vláda, avšak nepřijala deset pravidel pro zacházení s dětskými uprchlíky

Číst dál...

ODS a TOP 09 podaly stížnost k Ústavnímu soudu na průběh schvalování EET v Parlamentu

15 BLAZEKODS a TOP 09 podaly stížnost k Ústavnímu soudu stížnost průběhu sněmovní schůzie na které vláda prosadila zákon o elektronické evidenci tržeb. Podle stížnosti vládní koalice nepostupovala v souladu s jednacím řádem, když předčasně ukončila rozpravu.

Číst dál...

V Bruselu se shromáždily stovky lidí včetně údajných extremistů, Pochod proti strachu ze strachu odložen

  14 BRUSEL Navzdory varování politiků i policie se asi stovky osob sešly na náměstí Place de la Bourse v centru Bruselu. Shromáždění bylo určeno k uctění obětí úterních atentátů. Pietní akci prý narušilo asi 450 )dajných extremistů.

Číst dál...

Polský prezident jednal se Sobotkou a Zemanem, podle něj by Polsko nemělo být vystaveno moralizování EU

14 DUDAKO migraci, přeshraniční spolupráci a o chystaném summitu NATO ve Varšavě jednal v Praze polský prezident Andrzej Duda s českým protějškem Milošem Zemanem i premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD).

Číst dál...

Pokud Babiš do středy nevysvětlí kauzu Čapí hnízdo, ČSSD podpoří mimořádnou schůzi k této věci

14 BABOVKAPokud vicepremiér Andrej Babiš (ANO) nevysvětlí do úterý či středy přijatelným způsobem kauzu kolem jeho Farmy Čapí hnízdo, podpoří sociální demokraté svolání mimořádné schůze Sněmovny k této záležitosti. V České televizi to řekl místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka.

Číst dál...

Šéf vojenské kanceláře prezidenta Pilc neuspěl s rozkladem kvůli bezpečnostní prověrce

14 PILC BNáčelník vojenské kanceláře prezidenta Rostislav Pilc neuspěl s rozkladem kvůli odebrání bezpečnostní prověrky. Ředitel Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) Dušan Navrátil potvrdil původní rozhodnutí úřadu a rozklad zamítl.

Číst dál...

Bloomberg oznámil, že nebude kandidovat na amerického prezidenta

14 BLOMBAMiliardář a bývalý newyorský starosta Michael Bloomberg oznámil, že nebude kandidovat v listopadových prezidentských volbách v USA.

Číst dál...

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek