19012018

Zpět Jste zde: Home Lidé

Demokrati Sanders a Clintonová se navzájem označují za neschopné zastávat úřad prezidenta

15 SANDERSDemokratická kandidátka na prezidenta USA Hillary Clintonová považuje svého soka v souboji o stranickou nominaci Sanderse za nepřipraveného pro práci v Bílém domě. Clintonová tvrdí, že vermontský senátor má problémy odpovídat na kladené otázky. Sanders na druhou stranu zpochibňuje ambice oprávněnost Clintonové na prezidentský úřad tím, že upozorňuje na podivné zájmové skupiny, které na její kampaň přispívají. 

Číst dál...

Soud v Saratově přijal k projednání žalobu na odvolání Putina

15 PUTINSoud v Saratově přijal k adlšímu posouzení žalobu od řadového občana na odvolání Vladimíra Putina coby nepřítel lidu z funkce prezidenta Ruska.

Číst dál...

Tisíce lidí demonstrovalo v Bělehradě proti NATO a neslo portréty Putina

   14 KOSOVO V Bělehradě prostestovalo několik tisíc lidí proti Severoatlantické alianci. Demonstrace byla připomínkou 17. výročí aliančního útoku na Bělehrad, kdy 78denní intervence NATO v roce 1999 zastavila tažení srbských sil proti separatistům v Kosovu. To se údfajně změnilo v etnickou čistku namířenou proti albánskému obyvatelstvu.

Číst dál...

Republikán Rubio vzdal boj o Bílý dům, prý není božím plánem aby byl prezidentem

14 ROUBIKFloridský senátor Marco Rubio odstoupil z nominačního souboje republikánů o Bílý dům poté, co ho v úterních primárkách v domovském státě porazil miliardář Donald Trump. Oblíbenec republikánského hlavního proudu Trumpovi pogratuloval k vítězství na Floridě a poděkoval svému volebnímu týmu za jeho práci.

Číst dál...

Hollande vylučuje ustupování Turecku ve věcech lidských práv a víz

14 HOLICV rámci jednání o omezení přílivu imigrantů přes Egejské moře do Evropy se nesmí nijak ustupovat Turecku v otázce dodržování lidských práv a kritérií bezvízového styku. Prohlásil to francouzský prezident François Hollande, který s ostatními lídry EU bude 17. a 18. března v Bruselu pokračovat ve složitém vyjednávání s Tureckem.

Číst dál...

Britský deník The Sun trvá na tom, že královna Alžběta II. si přeje brexit

14 ALZBETABritský bulvární deník The Sun je i nadále pevně přesvědčen o přesnosti svého středečního tvrzení, že britská královna Alžběta II. podporuje odchod Spojeného království z Evropské unie.

Číst dál...

Zemřela Nancy Reaganová, bývalá první dáma USA

14 REAGANVe věku 94 let zemřela bývalá první dáma Spojených států Nancy Reaganová. Bývalá herečka, později ovšem považovaná za jednu z nejvlivnějších prvních dam Ameriky, byla delší dobu nemocná. Joanne Drakeová z knihovny Ronalda Reagana uvedla, že Nancy zemřela doma v kalifornském Bel-Air na selhání srdce.

Číst dál...

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek