po20112017

Zpět Jste zde: Home Spravedlnost Turecká policie vydala varování před teroristickými útoky na křesťany a židy v období Velikonoc

Turecká policie vydala varování před teroristickými útoky na křesťany a židy v období Velikonoc

   14 TURECKOTurecká policie vydala varování pro křesťany a židy. Mohou se během Velikonoc stát terčem teroristických útoků organizace Islámský stát (IS).

   Teroristé by se mohli v době, kdy si křesťané připomínají zmrtvýchvstání Ježíše Krista, pokusit zaútočit na kostely na tureckém území. Avšak teroristických cílem útoků by se podle varování mohly stát i synagogy. Podle policie by se pozoru měly mít i zahraniční zastupitelské úřady, především v Ankaře.

   Turecko vydalo toto varování týden po teroristickém útoku v Istanbulu, kdy byli zabiti tři Izraelci a Íránec. Úřady připsaly atentát IS, který v Turecku už provedl několik teroristických útoků s desítkami obětí. Nejtragičtějším byl útok z října loňského roku v Ankaře. Zahynulo při němž 103 osob.

Legie

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek