ne19112017

Zpět Jste zde: Home Spravedlnost Válka Ruska s Ukrajinou by trvala maximálně čtyři dny, tvrdí předseda dolní komory ruského parlamentu Naryškin

Válka Ruska s Ukrajinou by trvala maximálně čtyři dny, tvrdí předseda dolní komory ruského parlamentu Naryškin

15 NARYSKINV případě, že by Rusko válčilo s Ukrajinou, tak by boje trvaly maximálně čtyři dny. Uvedl to v Moskvě předseda dolní komory parlamentu Sergej Naryškin (viz foto). A dodal, že všichni si uvědomují, jaký by byl výsledek.

   Naryškyn tak reagoval na tvrzení německých účastníků semináře, který se konal v budově prlamentu, že rv Donbasu bojuje ruská armáda proti ukrajinské. Podle předsedy dalní komory je jasné, že pokud by Rusko bylo nuceno vést bojové operace nebo odvracet agresi proti zemi se srovnatelným potenciálem Ukrajina, jaký by byl výsledek a jak dlouho by střet trval.

   Předseda Bezpečnostní rady Ukrajiny Oleksandr Turčynov v reakci uvedl, že Naryškinovo prohlášení je symptomem vážných problémů ruské armády.

Legie

Foto ČTK

ZNAK FINALL

 

Vydává Československá obec legionářská, Sokolská 33, 120 00 Praha 2. Telefon: 224 266 235

Kontakty na Deník legie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa stránek